Αριστούχοι 2017 PDF Εκτύπωση E-mail
Δευτέρα, 12 Ιούνιος 2017 19:08
ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ Α' ΤΑΞΗΣ
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 Γκουδινάκης Ευθύμιος Πασχάλης 19 13/14
2 Μαυρουδή Φρόσω Γεώργιος 19 13/14
3 Καλένη Σωτηρία Σάββας 19 12/14
4 Αλπέντζου Μαρία Μάριος 19 10/14
5 Ελευθερίου Αγγελική Θεόδωρος 19 8/14
6 Τομπουλίδου Μαργαρίτα Κωνσταντίνος 19 8/14
7 Κουτσίκ-Βασίλογλου Νικολέττα-Μαρία Δημήτριος 19 6/14
8 Τζιώγα Μαρία Βασίλειος 19 6/14
9 Χατζημπερμπέρη Σοφία Παναγιώτης 19 4/14
10 Κάνε Αγγελική Βασίλ 19 2/14
11 Μαυρουδής Δημήτριος Γεώργιος 19
12 Σεμερτζίδου Μαριάνθη Αναστάσιος 18 13/14
13 Πασχάλη Βασιλική Βασίλειος-Σωτήριος 18 11/14
14 Καβακόπουλος Σπυρίδων Ιορδάνης 18 9/14
15 Καμπούρη Θεοδώρα Αθανάσιος 18 9/14
16 Μαυρόπουλος Πρόδρομος Μιχαήλ 18 9/14
17 Αγγής Παναγιώτης Κωνσταντίνος 18 7/14
ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ Β' ΤΑΞΗΣ
Α/Α Επώνυμο Όνομα Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 Αντωνίου Μαρία-Ιωάννα Δημήτριος 20
2 Βαφειάδης Μάριος Δημήτριος 20
3 Σιώρα Μαρία Εμμανουήλ 20
4 Κεχαγιά Παρασκευή Σάββας 19 13/14
5 Κωνσταντινίδου Μαρίνα Παύλος 19 13/14
6 Σιδηροπούλου Παρασκευή Ιωάννης 19 10/14
7 Καμπουρίδου Ιωάννα Νικόλαος 19 9/14
8 Φασουλάς Γεώργιος Γεώργιος 19 9/14
9 Αντωνιάδης Βασίλειος Παναγιώτης 19 3/14
10 Δημητριάδου Ελευθερία- Αλεξάνδρα Βασίλειος 19 3/14
11 Καλούση Χριστίνα Λοΐζος 19 2/14
12 Θωμαϊδου Ζαφειρώ Παντελεήμων 19 1/14
13 Γούσης Ηρακλής Φίλιππος 18 12/14
14 Ταχμαζίδης Ιωάννης Ιωσήφ 18 12/14
15 Τσαουσάκη Γεωργία Γεώργιος 18 11/14
16 Κοκκίνου Ευαγγελία Δημήτριος 18 9/14
17 Κρίκογλου Ιορδάνης Ιορδάνης 18 8/14
18 Λυμπερόπουλος Γεώργιος-Φανούριος Ιωάννης 18 8/14
19 Τζιώγας Ιωάννης Βασίλειος 18 8/14
20 Παπαδοπούλου Συμέλα Συμεών 18 7/14
21 Σαρικλόγλου Αναστασία-Παρασκευή Νικόλαος 18 7/14
ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ Γ' ΤΑΞΗΣ
Α/Α Επώνυμο Όνομα Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 Ανανιάδης Ιωάννης Θεόδωρος 20
2 Δανιηλίδου Γεωργία Στέφανος 19 13/14
3 Θεοδωρίδης Παναγιώτης Μιχαήλ 19 12/14
4 Λογοθέτη Ευδοξία Κωνσταντίνος 19 12/14
5 Πετράκη Ιωάννα Ιωακείμ 19 11/14
6 Ψαλίδας Αλέξανδρος Ιωάννης 19 9/14
7 Σοφιανού Ελένη Σταύρος 19 7/14
8 Μοσκοφίδου Σωτηρία-Στυλιανή Θρασύβουλος 19 5/14
9 Ελευθεριάδου Αλεξάνδρα Χρήστος 19 4/14
10 Ζουμπουλίδης Νικόλαος Γρηγόριος 19 4/14
11 Πλασάτη Μαρία-Ειρήνη Χρήστος 19 4/14
12 Ντινιάκου Δήμητρα Βάιος 19 1/14
13 Καμπουρίδου Αικατερίνη Γεώργιος 19
14 Ρουμελιώτης Αλέξανδρος Χρήστο 18 13/14
15 Θωμά Ευτυχία Μιχαήλ 18 11/14
16 Τσακπίνη Ισαβέλα Σουζάνα Αθανάσιος 18 8/13
17 Παπουτσής Νικόλαος Ιωακείμ 18 8/14
18 Τοπτσικιώτη Ξανθή Καρυοφύλλης 18 8/14
19 Λεμτζίδου Γενοβέφα-Βασιλική Γεώργιος 18 7/14
Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 12 Ιούνιος 2017 19:19